Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hello Kitty

14. 11. 2010

 

 

 


Něco o Hello Kitty

HK

Hello Kitty

Hello Kitty se narodila 1. listopadu a bydlí v Londýně ve Velké Británii se svými rodiči a se sestrou, dvojčetem Mimmy. Ke koníčkům kočičky Hello Kitty patří cestování, hudba, ráda čte a jí výborné sušenky, které peče její sestra Mimmy. Ze všeho nejraději však poznává nové přátele. Jak říká Hello Kitty, přátel není nikdy dost.

Badtz-Maru

Badtz-Maru se narodil 1. dubna, I toto datum napovídá, že je to uličnický malý tučňák. Bydlí se svou maminkou a tatínkem v Gorgeoustown. Chodí do první třídy místní školy. Když Badtz-Maru venčí svého aligátora Pochiho, vzbuzuje velkou pozornost. Badtz-Maru má do budoucna velké plány, ale teď se zatím jen užívá svého bezstarostného života v Gorgeoustown.

My Melody

My Melody se narodila 18. ledna v lese Mari Land. Její bráška se jmenuje Rhythm. Je upřímná a má čestnou povahu. Ze všeho nejraději peče sušenky se svou maminkou, nejvíce jí chutnají mandlové. A právě ty svačí se svou nejlepší kamarádkou, myškou Flatto.

Charmmy Kitty

Perskou kočičku Charmmy dostala Hello Kitty od svého tatínka. Nikdo si není přesně jistý tím, kdy se Charmmy narodila, proto se Kitty s tatínkem rozhodli, že narozeniny budou s Charmmy slavit v den, kdy ji Hello Kitty dostala. To bylo 31. října. Charmmy je poslušné koťátko, ale někdy se také ráda pořádně proběhne. Ze všech věcí, které Charmmy má, má nejradši ty lesklé a třpytivé. Od Hello Kitty dostala mašličku na levé ucho, ale poznáme ji podle typického náhrdelníku.

Chococat

Přestože bývá tento malý kocour občas trochu náladový, vždy má přehled o nových událostech a to díky svým velmi citlivým fouskům. Své jméno získal po jeho čokoládově zabarveném nosu. Rád si hraje v okolí svého domu ( „čoko-čoko domu“) se svými přáteli - pejskem Cookie-ban, s kohoutem Nutz, s králíčkem a kačenkami. Narozeniny Chococat slaví 1. května.

Deery-Lou

Deery-Lou je veselý koloušek, který šťastně žije s jeho kamarády v Rainbow forest. Svůj čas tráví hraním si na sluníčku, naháněním motýlů a hledáním nových přátel. Když je opravdu šťastný, houpe svým ocáskem. Narodil se 8. ledna.

Cinnamoroll

Jednoho dne, když majitelka kavárny Café Cinnamon obdivovala oblohu, uviděla vznášet se malinké bílé štěňátko, které vypadalo jako malý nadýchaný obláček. Pomyslela si "Možná že zachytí vůni skořicových rohlíčků a přiletí je sem ochutnat...". A skutečně! Malé zvědavé štěně si opravdu posvítilo na majitelku kavárny a její výtečné skořicové rohlíčky a rozhodlo se zůstat. A protože byl jeho ocásek baculatý a zatočený zrovna tak jako skořicové rohlíčky, paní mu začala říkat Cinnamoroll. Malého Cinnamorolla si okamžitě oblíbili zákazníci a brzy se stal maskotem Café Cinnamon. Nyní, pokud zrovna nepodřimuje na terase, ho můžete najít, jak hledá ve městě zábavu a nové zážitky. Narodil se 6. března.

Chi Chai Monchan

Malý opičák se zatočeným ocáskem žije na malém tropickém ostrově uprostřed South Sees, kde tráví svůj čas šplháním po stromech a papáním banánů. Má rád každou zábavu

Chibimaru

Chibimaru je přinejmenším velice bystrý pejsek. Žije v domečku s červenou střechou s jeho oblíbenými hračkami. Jeho nejoblíbenějším jídlem jsou mléčné sušenky tvarované do kostiček.Mňam!!!

Rodina:

MIMMY- Kittynino dvojče.Je plachá.Kitty a Mimmy vždy tráví čas společně, protože jsou to nejlečí přítelkyně.Mimmy nosí stuhu na levém uchu a tak mohou lidé ji a Kitty odělovat.

GEORGE-Kittynin tatínek.Má bječný smysl pro humor a rád rozesmívá rodinu.George pracuje pro obchodní firmu.Je vždy pracovitý a spolehlivý, ale někdy je trochu roztržitý.

MARY-Kittynina maminka.Laskavá a milující.Mary má ráda vaření a péči o dům.Její jablečné koláče jsou výborné.

ANTHONY-Kittynin dědeček.Umí vyprávět skvělé historky.Také rád maluje.

MARGARET-Kittynina babička.Má nejlepší puding.A ráda vyšívá va svém hopupacím křesle


 


 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 50599
Měsíc: 281
Den: 6